Contactgegevens vestiging Middelburg

 pand

Postadres: Postbus 2290 - 4460 MG Goes    
Bezoekadres:
  Buitenruststraat 18 Middelburg

 

Vragen over particuliere verzekeringen?

0118 652 249

particulier@driekleur.nl


Vragen over zakelijke dienstverlening?

0118 652 248

middelburg@driekleur.nl


Schade melden:         

0113 751 690    

schade@driekleur.nl 

Onze medewerkers


 

 Poppetje 150X200

Annelies Langebeeke-Bosvelt

Functie: commercieel medewerker

E: a.c.langebeeke@driekleur.nl

T: 0118 652 241

werkdagen: Ma-Wo-Vr

 Danny MBURG

Danny Boer

Functie: adviseur - erkend hypotheekadviseur

E:  d.boer@driekleur.nl

T: 0118 652 242

M:  06 2501 8300

werkdagen: Fulltime

 Janette MBURG


Janette de Witte

Functie: commercieel medewerker

E: j.de.witte@driekleur.nl

T: 0118 652 244

werkdagen: Ma-Do-Vr

 Nel MBURG


Nel de Jonge

Functie: commercieel medewerker particulier

E: p.m.de.jonge@driekleur.nl

T: 0118 652 243

werkdagen: Ma-Di-Wo-Vr

Ruben MBURG


Ruben Kooger

Functie: commercieel medewerker

E:  r.m.kooger@driekleur.nl

T: 0118 652 245

werkdagen: Fulltime

 Shiela


Shiela van der Putten

Functie: adviseur

E: s.j.m.vander.putten@driekleur.nl

T: 0118 652 246

werkdagen: Di-Wo-Do-Vr

Yvonne


Yvonne Vos

Functie: commercieel medewerker

E: y.vos@driekleur.nl

T: 0113 751 251

werkdagen: Fulltime

Google+ Google+ deze pagina
LinkedIN Deel dit op LinkedIN

Bent u tevreden over Driekleur?

Advieskeuze.nl

Heeft u van onze adviseurs de dienstverlening gekregen die u verwacht had? Laat uw beoordeling over Driekleur achter op Advieskeuze.nl!

Geef hier uw mening