Contactgegevens vestiging Bergen op Zoom

Boz Zuid West Tv Advertentie Advertentie Copy

 Bo Z-driehoek

Postadres:
Postbus 2290 - 4460 MG Goes  
 
Bezoekadres: 
Laan van Hildernisse Noord 4 Bergen op Zoom  
   

Schade melden:       

0113 362 849    

schade@driekleur.nl 


Vragen over particuliere verzekeringen?

0164 214 248

particulier@driekleur.nl


Vragen over zakelijke dienstverlening?

0164 214 242

bergenopzoom@driekleur.nl


 

Onze medewerkers

 


 

Gerard 3

Gerard Quispel Plasmans

Functie: adviseur

E:  g.b.m.quispel@driekleur.nl

T: 0164 214 244

M: 06 3099 2666

werkdagen: Ma-Wo-Do-Vr

Guus BERGEN

Guus van Keep

Functie: commercieel medewerker

E:  g.m.w.van.keep@driekleur.nl

T: 0164 214 241

werkdagen: Fulltime

Marco Van Oorschot BERGEN

Marco van Oorschot

Functie: adviseur - erkend hypotheekadviseur

E: m.j.j.van.oorschot@driekleur.nl

T: 0164 214 243

werkdagen: Fulltime

Miranda BERGEN

Miranda Mol - Nelisse

Functie: commercieel medewerker particulier

E:  m.j.mol@driekleur.nl

T: 0164 214 246

werkdagen: Di-Vr

Paul 2

Paul Pijnen

Functie: commercieel medewerker

E: p.pijnen@driekleur.nl

T: 0164 214 249

werkdagen:Fulltime

Simone 2016 V

Simone de Wolf - Scherpenisse

Functie: commercieel medewerker particulier

E:  c.j.de.wolf@driekleur.nl

T: 0164 214 245

werkdagen: Ma-Di-Do

Werner BERGEN

Werner Geerts

Functie: adviseur agrarische verzekeringen

E:  w.e.e.geerts@driekleur.nl

T: 0164 214 240

M: 06 5131 7799

werkdagen: Fulltime

Google+ Google+ deze pagina
LinkedIN Deel dit op LinkedIN

Bent u tevreden over Driekleur?

Advieskeuze.nl

Heeft u van onze adviseurs de dienstverlening gekregen die u verwacht had? Laat uw beoordeling over Driekleur achter op Advieskeuze.nl!

Geef hier uw mening