Contactgegevens vestiging Terneuzen

 

 pand

Postadres: Postbus 2290 - 4460 MG Goes    
Bezoekadres:
  Axelsedam 3 Terneuzen

Schade melden: 
       

0113 362 849    

schade@driekleur.nl 


Vragen over particuliere verzekeringen?

0115 689 503

particulier@driekleur.nl


Vragen over zakelijke dienstverlening?

0115 786 000

terneuzen@driekleur.nl


 

 

Onze medewerkers

 

Daphne TER





Daphné Verstraeten - Van den Hoeven

Functie: commercieel medewerker leven

E: d.j.a.verstraeten@driekleur.nl

T: 0115 689 509

werkdagen: Fulltime

 Francesca TER

Francesca Hensen

Functie: commercieel medewerker

E:  f.w.m.hensen@driekleur.nl

T: 0115 689 504

werkdagen: Ma-Di-Do-Vr

 Jan TER

Jan van de Sande

Functie:  hypotheek adviseur

E: i.j.j.vande.sande@driekleur.nl

T: 0115 689 500

werkdagen: Fulltime

 Jo TERNEUZEN

Jo Sturm

Functie: adviseur

E:  j.sturm@driekleur.nl

T: 0115 689 508

werkdagen: Fulltime

 Luc TER

Luc Missiaen

Functie:  adviseur - consultant werk en inkomen

E: l.missiaen@driekleur.nl

T: 0115 689 506

M:  06 5317 6628

werkdagen: Fulltime

Manon van Troost

Functie: commercieel medewerker

E: m.e.van.troost@driekleur.nl

T: 0115 786 000

werkdagen: Vr

Petra 2

Petra van der Heijdt

Functie: commercieel medewerker

E: p.m.m.vander.heijdt@driekleur.nl

T: 0115 689 505

werkdagen: Ma-Wo-Do-Vr

 DSC 0718

Pieter van Campen

Functie:  commercieel medewerker

E: p.f.t.van.campen@driekleur.nl

T: 0115 689 502

werkdagen: Fulltime

 Suzanne Bewerkt Copy

Suzanne Eversdijk

Functie: commercieel medewerker

E: s.j.j.eversdijk@driekleur.nl

T: 0115 689 501

werkdagen: Fulltime

Google+ Google+ deze pagina
LinkedIN Deel dit op LinkedIN

Bent u tevreden over Driekleur?

Advieskeuze.nl

Heeft u van onze adviseurs de dienstverlening gekregen die u verwacht had? Laat uw beoordeling over Driekleur achter op Advieskeuze.nl!

Geef hier uw mening